Skip directly to content

Nasze barki kanałowe

Nasze łodzie
Witamy w naszej flocie, najlepszej na wodnych szlakach!

 

Le Boat posiada i zarządza największą i najbardziej stylową flotą samodzielnych łodzi na europejskich szlakach wodnych. Jesteśmy jedynym operatorem, poważnie inwestującym w rozwój i modernizację naszej floty i naszej sieci baz, z myślą przyszłych pokoleniach.

Spośród ponad 900 łodzi i około 40 różnych modeli mogą odnaleźć Państwo doskonałą łódź, dostosowaną do indywidualnych potrzeb, wielkości grupy i budżetu. Ponieważ kontrolujemy ruch naszej floty, możemy zaoferować Państwu wiekszą elastyczność przy wyborze i planowaniu Państwa wypoczynku.

 

Barki kanałowe i łodzie mieszkalne
Jakość & wysoki standard

Każdego roku znacznie inwestujemy w rozwój naszej floty, aby nasze łodzie pozostawały zawsze na najwyższym standarcie i spełniały oczekiwania naszych klientów: nie tylko inwestujemy w nowe modele statków, lecz także w odnawianie naszych najpopularnieszych łodzi i barek!  

Pełne wyposażenie: kuchenki mikrofalowe, telewizory, łazienki przyległe do koi pokładowych, przestronne, słoneczne pokłady - to wszystko znajdziecie Państwo na naszych stylowych i dobrze wyposażonych łodziach, które oferują ogromny wybór przeróżnych wygód i udogodnień, będąc tym samym swojskim i przytulnym "pływajacym domem" na trasach wodnych szlaków. Proszę wyobrazić sobie barkę jako "pływającą willę" posiadającą wszystko czego potrzeba, do przeżycia wspaniałych wakacji na pokładzie statku!

 

 

Łodzie o wysokiej jakości - luksusowe rejsy
Wielkość łodzi: wygodne sypialnie & salony

Wszystkie nasze łodzie można sklasyfikować według ilości oraz wygody miejsc sypialnych:
2+ 4+ 6+ 8+

Jeśli łódź zakwalifikowana została jako 6+2 oznacza to, że posiada ona kabiny 6 osobowe, z możliwością miejsc sypialnych dla dwóch dodatkowych osób na składanych łóżkach znajdujących się w części salonowej.

Większość naszych łodzi posiada wygodny w zastosowaniu układ miejsc sypialnych.Oznakowane kolorami łóżka na planach łodzi oznaczają poszczególny typ łóżek (podwójne, pojedyncze, składane,...)

 

 

Witamy w naszej flocie, najlepszej na wodnych szlakach!
Komfort na łodzi: rating kotwicowy

Nasz system ratingu pomoże Państwu odnaleźć odpowiednią łódź dostosowaną do indywidualnego budżetu, potrzeb, oczekiwań, wieku. Im więcej kotwic w rankingu posiada dana łodź, tym więcej ma do zaoferowania!

Na każdym poziomie klasyfikacji moga Państwo oczekiwać doskonałych standartów w obsłudze klienta, a także schludności oraz wsparcia.

6 kotwic: nowe modele, luksusowe rejsy: wyróżniające się łodzie oferujące najnowszą morską technologię podczas komfortowych rejsów.

5 kotwic: doskonałe i luksusowe: łodzie posiadające wyższy standart wygód, dużą przestrzeń, piękny wystrój oraz udogodnienia na pokładzie, zaopatrzone w najnowsze funkcje technologii żeglarskiej.

4 kotwice: naprawdę dobra jakość i styl: dobra jakość łodzi o wysokim standarcie udogodnień.

3 kotwice: dobrze prezentujące się i wygodne łodzie o dobrym standarcie pokładowych wygód, posiadające piękny wystrój wraz z miękkim umeblowaniem, zaopatrzone w pościel oraz niezbędne sprzęty i urządzenia.

2 kotwice: łodzie o przystępnej cenie i podstawowych wygodach o zadowalajacym standarcie pokładowych wygód, jak również odpowiednio zaopatrzone w meble, pościel oraz inne sprzęty i urządzenia.