Skip directly to content

Flota naszych hausbotów

Nasza flota hausbotów
Witamy w naszej flocie, najlepszej na wodnych szlakach!

 

Le Boat posiada i zarządza największą w Europie i najbardziej stylową flotą śródlądowych jachtów motorowych, tzw hausbotów. To jachty, którymi możesz sterować po europejskich i kanadyjskich szlakach wodnych, nie posiadając patentu skipera. Jesteśmy jedynym operatorem, poważnie inwestującym w rozwój i modernizację naszej floty i naszej sieci baz, również z myślą przyszłych pokoleniach.

Spośród ponad 900 hausbotów i około 40 różnych modeli możesz wybrać doskonałą łódź, dostosowaną do indywidualnych potrzeb, wielkości grupy i budżetu. Ponieważ kontrolujemy ruch naszej floty, możemy zaoferować Ci wiekszą elastyczność przy wyborze i planowaniu wypoczynku.

 

Barki kanałowe i łodzie mieszkalneJakość & wysoki standard

Każdego roku znacznie inwestujemy w rozwój naszej floty, aby nasze łodzie pozostawały zawsze na najwyższym standarcie i spełniały oczekiwania naszych klientów: nie tylko inwestujemy w nowe modele hausbotów lecz także w odnawianie naszych najpopularnieszych jachtów!  

Pełne wyposażenie: kuchenki mikrofalowe, telewizory, łazienki przyległe do koi pokładowych, przestronne, słoneczne pokłady - to wszystko znajdziesz na naszych stylowych i dobrze wyposażonych jachtach. Nasze hausboty zapewniają przeróżne wygody i udogodnienia, będąc tym samym swojskim i przytulnym "pływajacym domem" podczas rejsu. Komfortowo wyposażony hausbot to "pływająca willa", posiadająca wszystko, czego potrzeba do przeżycia wspaniałych wakacji na pokładzie statku!

 

 

Łodzie o wysokiej jakości - luksusowe rejsyWielkość łodzi: wygodne sypialnie & salony

Wszystkie nasze łodzie można sklasyfikować według ilości oraz wygody miejsc sypialnych:
2+ 4+ 6+ 8+

Jeśli łódź zakwalifikowana została jako 6+2 oznacza to, że posiada ona kabiny 6 osobowe, z możliwością miejsc sypialnych dla dwóch dodatkowych osób na składanych łóżkach znajdujących się w części salonowej.

Większość naszych łodzi posiada wygodny w zastosowaniu układ miejsc sypialnych. Oznakowane kolorami łóżka na planach łodzi oznaczają poszczególny typ łóżek (podwójne, pojedyncze, składane itd.)

 

 

Witamy w naszej flocie, najlepszej na wodnych szlakach!Komfort na łodzi

Nasz system ratingu pomoże odnaleźć odpowiednią łódź dostosowaną do indywidualnego budżetu, potrzeb, oczekiwań i wieku. 

Na każdym poziomie klasyfikacji możesz oczekiwać doskonałych standartów oraz perfekcyjnej obsługi klienta.

Premier: nowe modele, luksusowe rejsy - wyróżniające się jachty oferują najnowszą morską technologię podczas komfortowych rejsów.

Comfort Plus: doskonałe i luksusowe: jachty posiadające wyższy standart wygód, dużą przestrzeń, piękny wystrój oraz udogodnienia na pokładzie, zaopatrzone w najnowsze funkcje technologii żeglarskiej.

Comfort: dobrze prezentujące się i wygodne łodzie o dobrym standarcie pokładowych wygód, posiadające piękny wystrój wraz z miękkim umeblowaniem, zaopatrzone w pościel oraz niezbędne sprzęty i urządzenia.

Budget: łodzie o przystępnej cenie i podstawowych wygodach o zadowalajacym standarcie pokładowych wygód, jak również odpowiednio zaopatrzone w meble, pościel oraz inne sprzęty i urządzenia.