Skip directly to content

Zanim wejdziesz na pokład...

Pełne przygód wakacje rejsowe
Rejsy wakacyjne, hausboty - samodzielna żegluga motorowym jachtem rzecznym

 

Wakacje rejsowe:

Wakacje na jachcie motorowym typu hausbot są nieskomplikowanym a przede wszystkim atrakcyjnym rodzajem wypoczynku. Pokład hausbota to mile spędzeny czas z rodziną i przyjaciółmi. To naprawdę najlepszy sposób odpreżęnia i relaksu, który jak wierzymy, już niedługo odkryjecie Państwo sami.

Nie wymagany patent / nie wymagane doświadczenie: nasze jachty są tak proste w obsłudze, że do rejsu nie potrzeba ani patentu sternika ani żadnego, wcześniejszego doświadczenia. Hausboty poruszają się z prędkością 8km/h, cechuje je zarówno nieskomplikowane sterowanie jak i równie proste cumowanie.

Instrukcja i pomoc: przed wyruszeniem w drogę nasz personel udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Przejdziecie Państwo krótkie szkolenie, obejmujące zarówno podstawowe umiejetności jak wiązania węzłów po instrukcję obsługi pieca (kotła). Rozległa sieć baz Le Boat gwarantuje Państwu stały kontakt z naszym zespołem mechaników - tym samym są oni gotowi do udzielenia Państwu wszelkiej pomocy w razie jakichkolwiek problemów czy trudności podczas żeglugi.

Terminy: sezon rozpoczyna się pomiędzy 15 marca a 1 kwietnia (zależnie od regionu) i kończy się 1 listopada. W okresie zimowym śluzy i łodzie są konserwowane.

 

 

Odkryj radość wakacji rejsowychWybór trasy:

 

 

Odkryj piękno wspaniałych jezior, rzek oraz kanałów Europy, otaczających je wiosek i malowniczych krajobrazów.

Ponad 17 regionów do opłynięcia: oferujemy ponad 200 tras na najlepszych szlakach wodnych Europy. Znajdziecie Państwo na nich wszystko, od historycznego Kanału di Midi, przez romantyczną Wenecję po zieloną Irlandię - wybierzcie Państwo własną trasę spośród proponowanych przez nas, przepięknych terenów rejsowych.

Ponad 200 tras: oferujemy Państwu ponad 200 tras w Europie. Rejs w jedną stronę lub wersja tam i z powrotem są możliwe z każdej z naszych przystani.

Czas trwania podróży: najbardziej typowy ryjs to jeden tydzień (7 nocy na pokładzie). Oczywiście możliwe są również inne warianty, obejmujące od 3 do 14 nocy na jachcie!

Gdzie cumować: cumować mogą Państwo wszędzie, gdzie tylko zechcą: wzdłuż kanału lub w przystaniach (niektóre oferują płatne udogodnienia w cenie kilku euro\funtów.) Hausboty zaopatrzone są również w wystarczającą ilość gazu na cały okres żeglugi (nie ma potrzeby uzupełniania). Muszą Państwo jedynie zatrzymać się co 2-3 dni, by uzupełnić zapas wody.

 

 

Odkryj wakacje rejsowe z Le BoatWybór właściwej łodzi:

 

 

Prawdziwy relaks podczas wakacji rejsowych na naszych hausbotach gwarantują jasne wnętrza przestronnych kabin - przy podstawowym wyposażeniu na naszych jachtach. Oferujemy Państwu również luksusowe kabiny oraz komfort salonów w stylowym dezajnie.

Ilu pasażerów?
Od 2 do 12 pasażerów na hausbocie, w zależności od modelu. Ze względów bezpieczeństwa wymagane minimum to 2 dorosłych pasażerów.

Ile kabin? Proszę wybrać wielkość łodzi dla odpowiedniej grupy pasażerów - większość naszych łodzi posiada dopasowane łóżka w kabinach (dwa pojedyncze i jedno podwójne). Niektóre posiadają także możliwość noclegu w salonie.

Wyposażenie łodzi: Wszystkie nasze łodzie są w pełni wyposażone: miejsce kuchenne wraz z akcesoriami kuchennymi, środki bezpieczeństwa, ręczniki i pościel. Wystarczy zabrać ze sobą jedynie ubranie i żywność!

Jaki model wybrać: 40 modeli hausbotów, 5 stopni komfortu i wygód, dobry rozkład miejsc sypialnych - możemy zapewnić Państwu, to czego szukacie, w zależności od wielkości grupy i możliwości finansowych.

 

Zajęcia w czasie wolnymZajęcia w czasie wolnym:

Urlop na hausbocie to szybka droga do odpoczynku! Ale bez obaw, nuda na pewno się nie pojawi! Podczas urlopu na pokładzie można ma się czas na wiele zajęć. Może to być łowienie ryb z pokładu hausbota lub z brzegu, gra w golfa lub podziwianie zabytków kultury wzdłuż szlaku - z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego!
 

 • Historia i kultura: podczas rejsu zobaczą Państwo niecodzienne miejsca, bogate w historię i oraz kulturalne atrakcje!

 • Poznawanie świata: żeglując hausbotem, możecie Państwo zwiedzić europejskie metropolie!

 • Dla smakoszy: podczas podróży hausbotem można delektować się kulinarnym bogactwem okolicy, zarówno napojami, jak i potrawami!

 • Rowerzyści: jazda rowerem wzdłuż trasy lub w głąb lądu - na pokładzie hausbota zawsze warto mieć ten pojazd!

 • Na końskim grzbiecie: jeżdżą Państwo konno? Wakacje na pokładzie hausbota można połączyć z wakacjami w siodle!

 • Sporty wodne: cóż może być bliższego urlopowi na hausbocie, jeśli nie uprawianie sportów wodnych?

 • Połamania kijów: kolację mogą Państwo złowić samodzielnie! Tylko proszę nie zapomnieć zabrać wędki!

 • Tee off: podczas podróży barką gra w golfa jest możliwa w wielu miejscach!

 • Fascynujący świat przyrody: wzdłuż szlaków wodnych mogą Państwo podziwiać florę i faunę!

 • Skok do wody prosto z pokładu - tak powinny wyglądać prawdziwe wakacje na hausbocie!

 • Podróż z dziećmi: hausbot jest zawsze szczególną atrakcją dla najmłodszych kapitanów!