Skip directly to content

O Le Boat

Numer 1 w Europie, wakacyjna kompania rejsowa oferuje:
Numer 1 w Europie, wakacyjna kompania rejsowa oferuje:

 

Najbardziej doświadczonych sposród operatorów

Posiadamy ponad 40 letnie doświadczenie, umożliwiając naszym klientom przeżycie prawdziwej przygody podczas rejsów po niezapomnianych kanałach, jeziorach i rzekach Europy. Uczynimy wszystko co możliwe, aby zapewnić Państwu powrót do domu ze wspaniałymi wspomnieniami z niezapomnianych wakacji.

 

Najszerszy wybór niecodziennych rejsów wakacyjnych w Europie

Nasza komfotrowa i stylowa flota śródlądowych jachtów motorowych, tzw. hausbotów, stacjonujaca w najpiękniejszych europejskich bazach, oferuje Państwu największy i najlepszy wybór rejsów wakacyjnych. Nasza rozległa sieć baz oznacza również, że możemy Państwu zaoferować więcej tras w jedną stronę niż jakikolwiek inny operator. Oznacza to, że jachtu nie doprowadzacie Państwo się do bazy wylotowej, zakreślając pętli lecz płyniecie indywidualnie dobraną trasą).

 

Największa i najlepsza na świecie flota hausbotów!

Znamy nasze łodzie! Żaden inny operator nie projektuje, nie buduje, nie posiada, nie zarządza i nie utrzymuje tak wielkiej floty jak Le Boat. Oznacza to, że możemy zaoferować Państwu większą elastyczność i większy wybór przy planowaniu urlopu. Jeśli szukają Państwo tradycyjnego rejsu w przystępnej cenie lub też najwyższego luksusu, jesteśmy pewni, że uda nam się zapewnić Państwu, to czego szukacie - stotsownie do wielkości grupy i możliwości finansowych.

 

Bezkonkurencyjna, najlepsza obsługa i umiejętności

Nasze doświadczenie, umiejętności i znajomość szlaków wodnych oznaczają, że chociaż są Państwo niedoświadczonymi lub początkującymi "żeglarzami", mogą Państwo liczyć na wysoki standart naszych usług i naszego wsparcia przed, podczas oraz po Państwa wakacjach.

Prawie cała nasza załoga mówi w języku angielskim. Nasze doświadczenie pomoże Państwu znaleźć, zorganizować i przygotować rejsy wakacyjne - odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące wyboru trasy i łodzi.
Nasze lokalne oddziały powitają Państwa serdecznie i udzielą Państwu rad dotyczących podróży rejsowych. Nasza rozległa sieć baz, jak również nasze lokalne oddziały istnieją po to, byście Państwo zawsze i w każdej potrzebie mogli liczyć na naszą pomoc i wsparcie.