Skip directly to content

O Le Boat

Numer 1 w Europie, wakacyjna kompania rejsowa oferuje:
Numer 1 w Europie, wakacyjna kompania rejsowa oferuje:

 

Najbardziej doświadczonych sposród operatorów

Posiadamy ponad 50 letnie doświadczenie, umożliwiając naszym klientom przeżycie prawdziwej przygody podczas rejsów po niezapomnianych kanałach, jeziorach i rzekach Europy. Uczynimy wszystko co możliwe, aby zapewnić Ci powrót do domu ze wspaniałymi wspomnieniami z niezapomnianych wakacji.

 

Najszerszy wybór niecodziennych rejsów wakacyjnych w Europie

Nasza komfortowa i stylowa flota śródlądowych jachtów motorowych, tzw. hausbotów, stacjonujaca w najpiękniejszych europejskich bazach, oferuje największy i najlepszy wybór rejsów wakacyjnych. Nasza rozległa sieć baz oznacza również, że możemy zaoferować więcej tras w jedną stronę niż jakikolwiek inny operator. Oznacza to, że jachtu nie doprowadzasz do bazy wylotowej, zakreślając pętli lecz płyniesz indywidualnie dobraną trasą).

 

Największa i najlepsza na świecie flota hausbotów!

Znamy nasze łodzie! Żaden inny operator nie projektuje, nie buduje, nie posiada, nie zarządza i nie utrzymuje tak wielkiej floty jak Le Boat. Oznacza to, że możemy zaoferować większą elastyczność i większy wybór przy planowaniu urlopu. Jeśli szukasz tradycyjnego rejsu w przystępnej cenie lub też najwyższego luksusu, jesteśmy pewni, że uda nam się zapewnić Ci, to czego szukasz - stosownie do wielkości grupy i możliwości finansowych.

 

Bezkonkurencyjna, najlepsza obsługa i umiejętności

Nasze doświadczenie, umiejętności i znajomość szlaków wodnych oznaczają, że jesli nie jestes doświadczonym lub początkującym "żeglarzem", możesz liczyć na wysoki standart naszych usług i naszego wsparcia przed, podczas oraz po twoich wakacjach.

Prawie cała nasza załoga mówi w języku angielskim. Nasze doświadczenie pomoże Ci znaleźć, zorganizować i przygotować idealny urlop - odpowiemy na wszystkie twoje pytania dotyczące wyboru trasy i łodzi.
Nasze lokalne oddziały powitają Cię serdecznie i udzielą rad dotyczących podróży rejsowych. Nasza rozległa sieć baz, jak również nasze lokalne oddziały istnieją po to, byś zawsze i w każdej potrzebie mogł liczyć na naszą pomoc i wsparcie.