Skip directly to content

Belgia

Wakacje na hausbocie w Belgii
Szlak turystyczny Belgia

 

Na całym szlaku turystycznym w Belgii spotka Państwa wyjątkowa serdeczność. Z jednej strony Belgia jest znana z czekolady i licznych gatunków piwa, z drugiej zaś z harmonijnego krajobrazu oraz antycznych miast i wsi odzwierciedlających bogatą i kulturową przeszłość tego kraju - wszystko to odkryją Państwo podczas urlopu na hausbocie w Belgii. 
 
Zapraszamy Państwa na wakacje na hausbocie wśród bajecznych fasad Gentawy (Gent), byłej stolicy Belgii; do pływania po wijących się tam kanałach aż po Brugię (Bruges) z jej łukowatymi mostami. Nie na próżno Brugię nazywa się „Wenecją Północy”. 
 
Podczas urlopu na hausbocie w kraju ludzi o wielkim sercu mogą Państwo odwiedzić miejsca pamięci z pierwszej wojny światowej w Ypres, odpocząć się na piaszczystych plażach i w rezerwatach przyrody, a także zwiedzić muzea, zobaczyć pomniki oraz spędzić czas na gwarnych rynkach. 
 
Więcej informacji na temat szlaku turystycznego w Belgii oraz propozycji tras, floty i możliwości rezerwacji online urlopu na hausbocie w Belgii znajdą Państwo na anglojęzycznej stronie internetowej Le Boat!