Skip directly to content

Urlop na hausbocie w Niemczech

Wakacje na hausbocie w Niemczech
Szlak turystyczny Niemcy

Położony w północno-wschodnich Niemczech szlak turystyczny to kolorowy dywan jezior, lasów i łąk w pruskich krainach Meklemburgii i Brandenburgii. Müritz jest największym jeziorem w Niemczech i częścią Parku Narodowego Müritz - to doskonałe miejsce na spędzenie urlopu na hausbocie w Niemczech! Podczas wakacji na hausbocie mogą Państwo odkryć wiele szlaków pieszych i rowerowych. Drogami wodnymi szlaku turystycznego w Niemczech amatorzy spędzania czasu w mieście mogą dotrzeć do Berlina i zobaczyć wspaniałe pomniki historii oraz zwiedzić muzea. Mogą Państwo również zwiedzić znajdujący się na liście światowego dziedzictwa kulturowego Poczdam!

Uwaga: Aby podróżować hausbotem po Niemczech w pewnym zakresie obowiązuje posiadanie odpowiednich uprawnień. Na wodach berlińskich konieczne są uprawnienia do poruszania się łodziami sportowymi. Na życzenie możemy zatrudnić skipera, który przewiezie Państwa przez wody, na których wymagane są uprawnienia.

Więcej informacji na temat szlaku turystycznego w Niemczech oraz propozycji tras, floty i możliwości rezerwacji online urlopu na hausbocie w Niemczech znajdą Państwo na anglojęzycznej stronie internetowej Le Boat!