Skip directly to content

Włochy

Wakacje na hausbocie we Włoszech
Szlak turystyczny we Włoszech

 

Szlakiem turystycznym we Włoszech mogą Państwo wyruszyć na spotkanie słońca! Zapraszamy na wakacje na hausbocie w strefie sławnej laguny weneckiej na kanale Brenta, gdzie mogą się Państwo pławićsię  w romantycznej i kulturalnej atmosferze najsłynniejszej prowincji Italii. Wiecznie młode miasto Wenecja, położone na 118 małych wyspach, jest zupełnie pozbawione samochodów, a środkami transportu są tylko gondole i łodzie. Doskonałe miejsce do spędzenia urlopu na hausbocie! 
 
Mogą Państwo samodzielnie odkrywać lagunę i zatrzymać się wszędzie tam, gdzie przyjdzie na to Państwu ochota. Mogą Państwo spacerować ulicami, rozkoszować się zakupami w butikach i sklepach z antykami. Mogą Państwo odwiedzić zakłady obróbki szkła w Murano i Burano, po czym wyruszyć w dalszą podróż kanałem Brenta, aby podziwiać wspaniałe wille dożów.
 
Więcej informacji na temat szlaku turystycznego we Włoszech oraz propozycji tras, floty i możliwości rezerwacji online urlopu na hausbocie we Włoszech znajdą Państwo na anglojęzycznej stronie internetowej Le Boat!