Skip directly to content

Bretania

Region Bretania
Wakacje na barce Bretania

 

Region Bretania oferuje ponad 600 km szlaków wodnych i czeka na odkrycie przez Państwa podczas urlopu spędzanego na barce. Celtycka kurtuazja i piękno przyrody czynią region Bretanii niezwykle cennym skarbem Francji. Podczas urlopu na barce w regionie Bretanii powinni Państwo znaleźć czas na zwiedzanie krętych średniowiecznych uliczek wielu miast i wsi, które położone są nad brzegami rzek i kanałów. W ciągu każdego roku w Bretanii odbywa się wiele imprez przypominających historię tego regionu. Przyjemny klimat i gwarancja słonecznych dni czynią ten rejon wyjątkowo atrakcyjnym celem dla pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych i rozgrywek golfowych. Wszystkie te atrakcje dodatkowo wzbogacą Państwa wakacje na barce w regionie Bretanii! Do typowych specjałów Bretanii należą Crêpes (naleśniki), które powinno się spożywać, popijając cydr z dzbana.
 
Gości Bretanii, krainy legend i ludowych przekazów, zapraszamy do podziwiania ponad 100 zamków położonych wzdłuż rzeki Erdre i przepięknej katedry w porcie Suce. Podczas urlopu na barce w regionie Bretanii dobrze jest zwiedzić Nantes i wart zobaczenia pałac książąt Bretanii z 15 wieku. Park Thabor jest zaliczany do najpiękniejszych ogrodów Francji. Mogą go Państwo zwiedzić podczas urlopu spędzanego na barce w Bretanii. 
 
Więcej informacji na temat szlaku turystycznego w regionie Bretanii oraz propozycji tras, floty i możliwości rezerwacji online wakacji na barce w regionie Bretanii znajdą Państwo na anglojęzycznej stronie internetowej Le Boat!