Skip directly to content

Canal du Nivernais

Region Burgundia Canal du Nivernais
Wakacje na barce Canal du Nivernais

 

Region Burgundia Canal du Nivernais leży w sercu Francji i jest znany z wyśmienitej kuchni. Jeśli zdecydują się Państwo na urlop na barce w regionie Burgundia Canal du Nivernais, będą mogli Państwo pożeglować przez Canal Latéral à la Loire, Yonne lub Canal du Nivernais. Region jest znany również jako kraina francuskich zamków, więc podczas urlopu na barce w regionie Burgundia Canal du Nivernais przed południem mogą Państwo podziwiać wieże i gobeliny w którymś z licznych zabytków, zaś popołudniu odprężyć się na pikniku w jednym z czarujących ogrodów lub parków. Region Burgundia Canal du Nivernais to doskonałe miejsce na wycieczki rowerowe, podczas których mogą Państwo zachwycać się wyjątkową architekturą i podziwiać okoliczne wioski.
 
Podczas urlopu na barce region Burgundia Canal du Nivernais, serce Francji, zaprezentuje Państwu romantyczną oraz gotycką sztukę i architekturę, na przykład w katedrze w Auxerre. Spędzając urlop na barce, warto zwiedzić średniowieczne miasto Clamecy, przemierzyć wiadukt w Briare, skosztować białego wina w chłodnej piwnicy w Tannay oraz spróbować swoich sił w windsurfingu na jeziorze Baye.
 
Więcej informacji na temat szlaku turystycznego w regionie Burgundia Canal du Nivernais oraz propozycji tras, floty i możliwości rezerwacji online wakacji na barce w regionie Burgundia Canal du Nivernais znajdą Państwo na anglojęzycznej stronie internetowej Le Boat!