Skip directly to content

Rzeka Lot

Region Lot
Wakacje na barce Lot

 

Zapraszamy Państwa do przeżycia przygody w regionie Lot i rozkoszowania się urlopem na barce wśród wspaniałych krajobrazów. Nadzwyczajne wąwozy i wapienne skały stanowią ramy dla wyjątkowego urlopu na barce na rzece Lot. Podczas podróży mogą Państwo zwiedzić średniowieczne miasto Cahors i imponujące groty Pech-Merle. Podczas wakacji na barce na rzece Lot w gorące słoneczne dni mogą się Państwo ochłodzić, skacząc do wody bezpośrednio z barki i rozkoszować się pływaniem w przejrzystej wodzie. Obserwatorzy ptaków mogą tu przeżyć niezapomniane chwile, bowiem występują tu tak rzadkie gatunki jak kolorowe zimorodki, majestatyczne orły i pełne gracji czaple.
 
W regionie Lot warte odwiedzenia są wspaniałe wąwozy i przepiękny Pont Valentré z 14 wieku w Cahors. Podczas przerw w podróży mogą Państwo skosztować specjałów z bogatej oferty potraw i napojów regionalnych; w szczególności polecamy purpurowe wino Cahors oraz trufle. Podczas wakacji na barce na rzece Lot mogą Państwo podziwiać rafy i wąwozy, pływać kanu albo nurkować w przejrzystej wodzie. Mogą Państwo również zwiedzić historyczne miasto Luzech, ostatnią fortecę Galów, która oparła się Cezarowi. 
 
Więcej informacji na temat szlaku turystycznego w regionie Lot oraz propozycji tras, floty i możliwości rezerwacji online wakacji na barce w regionie Lot znajdą Państwo na anglojęzycznej stronie internetowej Le Boat!