Skip directly to content

Camargue

Region Camargue
Urlop na barce Camargue

 

W podróż po regionie Camargue powinni Państwo wyruszyć z Saint Gilles, prawdziwej bramy do Camargue. Podczas wakacji na barce w Camargue mogą Państwo odkrywać ten wyjątkowy region turystyczny Francji. Tu mogą Państwo podziwiać niezliczone różowe flamingi, stada dzikich, białych koni lub czarne jak smoła byki pasące się nad brzegami. Podczas spędzania urlopu na barce w Camargue warto zwiedzić chronione murami miasto Aigues-Mortes. Ogromne słonowodne jezioro Etang de Thau jest otoczone restauracjami serwującymi potrawy z owoców morza.  Będąc w tym regionie, powinni Państwo udać się na wycieczkę rowerową do wspaniałej krainy wina, regionu Languedoc, aby zabrać stamtąd kilka butelek trunku, którym będą Państwo mogli delektować się na pokładzie swojej barki w promieniach cudownego, południowego słońca. 
 
Region Camargue zachwyci Państwa bez reszty! Do woli mogą Państwo korzystać z kąpieli słonecznych na przepięknych plażach La Grande Motte, Carnon lub Palavas les Flots. Niezapomniane będą również spacery po cudownych ulicach średniowiecznego miasta Aigues-Mortes. Zachęcamy Państwa do podziwiania egzotycznej dzikiej przyrody, różowych flamingów, białych koni i czarnych byków. W Etang de Thau mogą Państwo samodzielnie złowić swoją kolację! 
 
Więcej informacji na temat szlaku turystycznego w regionie Camargue oraz propozycji tras, floty i możliwości rezerwacji online wakacji na barce w regionie Camargue znajdą Państwo na anglojęzycznej stronie internetowej Le Boat!